logo Hospice Almere
Slogan

 


DONATIE RABO LEDENRAAD IMPULS VOOR HOSPICE IN ALMERE

Gepubliceerd op 4 juni 2008

Almere -  Dinsdagavond 27 mei werd het bestuur van de Vereniging Vrienden van Hospice Almere verrast met een cheque van € 7350,- namens de ledenraad van de Rabobank Almere. 
De ledenraad van Rabobank Almere bestaat uit dertig leden, die een aantal keren per jaar vergaderen. Zij krijgen daarvoor een vergadervergoeding. Ieder jaar schenken zij deze aan een goed doel. Dit jaar kozen zij voor de Hospice Almere( in oprichting).      
Het geeft aan hoezeer de Rabobank en de ledenraad maatschappelijk betrokken zijn. Dhr. Leen Bakker prees het initiatief en ondersteunde het nut en noodzaak van een “ Bijna- thuis- huis” voor mensen met een beperkte levensverwachting.
Theo de Jong, voorzitter van het bestuur van de Hospice benadrukte in zijn dankwoord nog eens dat het in die laatste weken om “Leven” gaat. Leven tussen hen die je dierbaar zijn. Bij voorkeur thuis maar als dat niet mogelijk is, kan de Hospice een vervanging zijn. Een huis tussen andere huizen waar de gast, zo noemen wij degene die komt logeren, wat eigen spullen mee kan brengen, waar betrokkenen hartelijk welkom zijn en waar de gast altijd vrijwilligers treft die op verzoek hem bijstaan. De medische en verpleegkundige zorg wordt gegeven zoals thuis door huisarts en thuiszorg.
De cheque is een enorme impuls voor de vereniging die met man en macht bezig is fondsen, donaties en leden te werven t.b.v de Hospice die naar verwachting eind 2008 zal openen.
Immers voor huisvesting en exploitatie van een pand bestaan geen structurele voorzieningen.
Meer informatie over de Hospice en een aanmeldingsformulier om lid of donateur te worden vindt u op de website hospicealmere.nl